اولين نظرسنجي سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان/81 درصد مخالف حضور عبدالمجيد باقري نيا

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- مطالعه افکار عمومی و شناخت ابعاد آن همواره مورد توجه سیاست گذاران و مجریان در عرصه های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی بوده و نقش موثر در اتخاذ تصمیم های آنان داشته و دارد.

در زمان حاضر نیز نظرسنجی به صورت یک ضرورت اجتناب ناپذیر در خدمت رهبران فکری و سیاسی و نیز مدیران و مجریان جامعه برای اتخاذ تصمیم های راهبردی و کاربردی، قرار گرفته است. تغییر و تحولات در دنیای مجازی با تکیه بر ابزارهای فناورانه یا تکنولوژیک هر روز شتاب بیشتری می گیرد به گونه ای که امروزه حضور کاربران در فضای مجازی و استفاده از امکانات دیجیتالی امری اجتناب ناپذیر شده است.

تعامل دو جانبه بین رسانه و مخاطب، نظام بخشیدن به افکار عمومی در چارچوب اهداف و برنامه های مسوولان اداره جامعه از طریق رسانه های مجازی به امری ضروری تبدیل شده است. هم چنین مردم و کاربران با توجه به نیازها و سلایق خود و نیز میزان استفاده از فضای مجازی می توانند در پیشبرد اهداف جامعه و حتي پيشبرد شهري كه در آن زندگي مي كنند و نیز تاثیرگذاری بر روند تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها، نقش آفرینی کنند.

به همين دليل سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان تصميم گرفته است نظرات كاربران خود را در ارتباط با مسائل مختلف سياسي، اجتماعي، فرهنگي، اجتماعي و همچنين عملكرد مسئولين و ادارات مختلف شهرستان به نظرسنجي بگذارد. آنچه به پيشرفت شهرستان كمك مي كند نظر دادن بدون خصومت هاي شخصي و سياسي ست كه قطعاً كاربران محترم به اين مسئله پايبند خواهند بود. در اولين نظر سنجي كه انجام شد كاربران سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان با 81 درصد مخالف حضور عبدالمجيد باقري نيا به عنوان سرمربي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان بودند. همچنين با توجه به آمار نگران كننده خودكشي دومين نظرسنجي سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان در اين رابطه قرار داده ايم و از كاربران پرسيده ايم به نظر شما اصلي ترين عامل خودكشي چيست؟ كه اميدواريم با شرکت در این نظر سنجی ما را در جهت ارتقاء سطح سلامت جامعه یاری کنيد. شما مي توانيد در انتخاب سوژه هاي مختلف براي طرح موضوع نظرسنجي به ما كمك كنيد.

سعيد مرادي- مدير مسئول سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان

درباره نویسنده

8274مطلب نوشته است .

۵ Comments on “اولين نظرسنجي سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان/81 درصد مخالف حضور عبدالمجيد باقري نيا”

 • كوهي wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۲۲:۰۶

  كار بلدي مرادي جان

 • نظرپور wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۳, ۲۲:۰۹

  به نظرم يه نظر سنجي هم براي اعضاي شورا بزار تا ببينيم مردم از كدومشون راضي تره.

 • reza wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۳, ۴:۰۲

  جناب مرادی آیا از این نظر ات مردم کسی هم استقبال میکند همانطوری که شما فرمودید 81 درصد مردم ایشان را قبول ندارن کی توجه کرد؟ پس لطفا نظرسنجی زمانی بگذارید که بعد از نظرات اکثر دوستان از آن استفاده شود . با تشکر

 • زروس wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۳, ۷:۳۲

  reza جان نظر سنجی باید انجام شود – اگر هم ترتیب اثر داده نشد — دراین بین نظرات و رای مردم از طریق این سایت و سایتهای دیگراعلام شود تا مسولین با دقت بیشتری رفتارهای بعدی را انجام دهند تا حقی از مردم ما ضایع نشود.باتشکر از شما واقای مرادی گل.

 • بهروز كاهكش wrote on ۳۱ خرداد, ۱۳۹۳, ۷:۴۸

  يكي از ارزشمندترين كارهايي كه اين سايت انجام داده همين نظر سنجي هاست. اميدوارم كه عملكرد ادارات را به نظرسنجي بزاريد تا هم م ردم و هم خود مديران از وضعيت شان مطلع شوند. دستت مريزاد آقاي مرادي عزيز.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی