تذکر دكتر جليلي به وزیر بهداشت در خصوص عقرب زدگی های اخیر اندیکا

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- دكتر اسماعیل جلیلی نماينده مردم مسجدسليمان، هفتكل، لالي و انديكا در مجلس شوراي اسلامي در خصوص مرگ چند نفر در اندیکا به علت عقرب زدگی اظهار داشت: مراکز درمانی ما تجهیزات لازم و مناسب برای پاسخگویی به مردم را ندارند و باید وزیر بهداشت و مدیران استانی پیگیر تجهیز ابن مراکز بهداشتی باشند و مراکز خاص برای عقرب زدگی در شهرستان ها ایجاد نمایند.

وی ادامه داد: نیاز است تا مراکز درمانی در شهرستان ها را وزارت بهداشت و علوم پزشکی تکمیل و تجهیز کند و این جزو ضروریات و نیازهای اساسی مردم شهرستان می باشد با توجه به آغاز فصل گرما شاهد بالارفتن نرخ عقرب زدگی در بخشی از شهرهای استان هستیم و حوزه انتخابیه ما هم از این داستان مستثنی نیست

عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطر نشان ساخت: بعد از عقرب گزیدگی وقتی شخص را به مراکز درمانی می رسانند آن ها هم تا بخواهند وی را به مراکز درمانی مجهزتری در شهرستان های دیگر اعزام کنند مشکلاتی را برای شهروندان به جد ایجاد می کند در همین رابطه به وزیر بهداشت تذکر جدی داده ام تا در این رابطه هرچه زودتر اقدام کنند.

رهياب نيوز

درباره نویسنده

6981مطلب نوشته است .

۲ Comments on “تذکر دكتر جليلي به وزیر بهداشت در خصوص عقرب زدگی های اخیر اندیکا”

  • رضا wrote on ۱ تیر, ۱۳۹۳, ۶:۲۴

    چقدر زود عضو محترم ناظر بين المجالس آسيا واكنش نشان دادند. جناب دكتر كجاي كار هستيد؟ پس كي ميخوايد باند مفسد تهران و مسجدسليمان را معرفي كنيد؟ . هفته قوه قضاييه هم هست دست به كار شويد. انتشار بدبد مطلب رو.

  • ناشناس wrote on ۱ تیر, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷

    از این تذکرها و توی بوق کردنها فقط بوی بهره برداری سیاسی به مشام میرسد و دیگر هیچ

    مشکل راحتتر از این حرفاست به شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان دستور دهید آمپول

    عقرب زدگی رو به تعداد کافی در اختیار درمانگاه اندیکا قرار دهند.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی