عبدالمجيد باقري نيا: اشتباهات گذشته در نفت مسجدسلیمان را جبران می‌کینم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان: سرمربی تیم فوتبال نفت‌ مسجدسلیمان از آماده سازی این تیم برای بازی‌های آینده خبر داد و گفت: اشتباهات گذشته را جبران می‌کینم.

عبدالمجید باقری‌نیا اظهار کرد: باید خودمان را برای بازی‌های آینده تیم نفت مسجدسلیمان جمع و جور کنیم زیرا مسابقات آینده این تیم هر 4 یا 5 روز یک بار انجام می‌شود.

وی با اشاره به باخت تیم نفت مسجدسلیمان در برابر پدیده بیان کرد: اتفاق خاصی رخ نداد ولی باید تیم را برای بازی‌های آینده و پیش رو آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت‌ مسجدسلیمان درباره بازی گذشته این تیم گفت: در برابر پدیده مشهد اشتباه کردیم و باختیم که در پی جبران اشتباهات گذشته خود هستیم.

وی در ادامه بیان کرد: در 4 هفته نخست بازی‌های تیم نفت مسجدسلیمان در لیگ بر‌تر، تنها بازی خانگی ما بازی گذشته بود که باید هواداران ما را مورد حمایت قرار می‌دادند ولی محروم بودند.

باقری‌نیا عنوان کرد: تیم نفت مسجدسلیمان در 2 هفته آینده بازی‌های خود را در بیرون از خانه انجام می‌دهد یعنی تیمی که از لیگ دسته یک فوتبال کشور (لیگ آزاداگان) به لیگ بر‌تر آمده در 4 هفته نخست بدون حضور هوادار و تماشاگر به میدان می‌رود.

وی از تماشگران و هواداران تیم نفت مسجدسلیمان خواست در بازی‌های خانگی آینده حواسشان باشد که دیگر اتفاقی رخ ندهد که محروم شوند.

سرمربی تیم فوتبال نفت‌ مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که چه قولی به هواداران این تیم می‌دهید گفت: قول می‌دهم که تلاش کنیم تا خواسته‌های آنان را برآورده شود.

درباره نویسنده

7774مطلب نوشته است .

۲ Comments on “عبدالمجيد باقري نيا: اشتباهات گذشته در نفت مسجدسلیمان را جبران می‌کینم”

  • شهروند wrote on ۲۲ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۳:۴۲

    اقای باقرنیا بدان فرصت زیادی برای جبران نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • مسجدسلیمان خبر wrote on ۲۲ مرداد, ۱۳۹۳, ۱۴:۲۸

    هواداران سرمایه اصلی نفت مسجدسلیمان هستند که متاسفانه حضور نداشتند و تیم هم باخت به همین راحتی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی