نشست صميمي مديران ادارات مسجدسليمان با حجت الاسلام اميني به مناسبت هفته دولت+ تصاوير

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- فرماندار مسجدسليمان به همراه جمعي از مديران شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه مسجدسليمان ضمن تبريك هفته دولت گزارشي از عملكرد دولت را ارائه نمودند. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان مهندس عليرضا گوروئي در ابتداي سخنان خود ضمن تبريك هفته دولت گفت: لازم ديدم به مناسبت هفته دولت خدمت نماينده محترم ولي فقيه در مسجدسليمان برسيم اگر چه ايشان خود از نزديك كنار ما بوده و كارها را پيگيري نموده اند. اما از باب وظيفه لازم ديدم گزارشي را خدمت ايشان ارائه دهم. وي ادامه داد: به لطف خداوند و كمكي كه دكتر مقتدايي استاندار محترم كرد مشكل پتروشيمي و آلومينيوم صد درصد برطرف شد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود به حوزه سلامت اشاره اي داشت وي گفت: دولت دنبال اين است كه شهرستان به سمتي برود كه از اتكا به نفت خارج شود و اين زمان بر است. ايشان در ادامه سخنان خود در ارتباط با تيم فوتبال نفت مسجدسليمان گفت:

لازم است وزارت نفت همان طور كه از نفت تهران حمايت مي كند از اين تيم مردمي نيز حمايت و پشتيباني كند چرا كه تا امروز هر چه هزينه براي اين تيم شده از منابع داخلي بوده است. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان در ادامه اين جلسه حجت الاسلام اميني امام جمعه مسجدسليمان ضمن تبريك هفته دولت و گرامي داشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و تشكر از حضور مديران در سخنان كوتاهي گفت:

شهر سختي در دست ماست به همين دليل نسبت به شهرهاي ديگر اخلاق و مدارا و قانون گرايي بيشتري را نسبت به شهرهاي ديگر مي طلبد. وي با بيان اين كه تعامل و همدلي ميان مديران بيشتر از گذشته شده است ابراز اميدواري كرد با اين همدلي قطعاً در آينده شاهد پيشرفت و آباداني مسجدسليمان خواهيم بود. در ادام هاين جلسه مهندس علي عيديوندي رييس اداره راه و شهرسازي مسجدسليمان و دكتر محمدرضانژادسلامی رييس شبكه بهداشت و درمان مسجدسليمان قسمتي از عملكرد مجموعه تحت امر خود را بيان نمودند.

شسيب

ثب

قفل

درباره نویسنده

8177مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی