از كارمندان نمونه دانشگاه آزاد مسجدسليمان تقدير شد+ تصاوير

باشگاه روزنامه نگارا نمسجدسليمان- به مناسبت روز كارمند در مراسمي از كارمندان نمونه دانشگاه آزاد واحد مسجدسليمان تقدير شد. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان در ابتداي اين مراسم حجت الاسلام كيانپور مدير دفتر فرهنگ دانشگاه مسجدسليمان در سخنان كوتاهي ضمن تبريك هفته دولت از زحمات همه كاركنان اين دانشگاه تشكر نمود. در ادامه اين جلسه دكتر مسعود شهبازي رييس دانشگاه آزاد مسجدسليمان ضمن تبريك هفته دولت از زحمات همه كاركنان دانشگاه آزاد مسجدسليمان تشكر و قدرداني نمود و گفت: يك فرصت تاريخي براي دانشگاه آزاد مسجدسليمان به وجود آمده است كه بايد با همدلي قدر اين فرصت را دانست. اول اين كه دكتر رضايي نفر اول دانشگاه در استان خوزستان است كه 16 سال وكيل شما بوده و خانه ي پدري اش نيز اينجاست ما در هرم مديريتي دانشگاه دكتر اميدوار رضايي، دكتر ملك محمدي،دكتر داودي، مهندس كرمي، دكتر بيژن كريمي، دكتر ابوالحسني را داريم. يعني ليستي از افراد توانگر و پرتلاشي كه در رأس قرار گرفته اند كه بايد با همدلي و هماهنگي از اين فرصت استفاده نماييم. ايشان ادامه دادند:

IMG_7057 copy

همه ما رفتني هستيم اما تا زماني كه هستيم بايد از فرصتي كه خداوند به ما داده است جهت پيشرفت دانشگاه قدم برداريم. وي با اشاره به جلسه اي كه هفته گذشته با دكتر اميدوار رضايي نماينده تام الاختيار رييس دانشگاه آزاد در خوزستان داشته اند گفت: دكتر رضايي در اين جلسه فرمودند: به همكاران ما در دانشگاه مسجدسليمان بگوييد به شايعات توجه اي نكنند و با قدرت به كارشان ادامه دهند…

رييس دانشگاه آزاد مسجدسليمان در بخش ديگري از سخنان خود گفتند: بايد براي با نشاط كردن محيط دانشگاه همه تلاش كنند. بايد به دنبال ايجاد آرامش در سيستم باشيمو م ن وهيئت رييسه دانشگاه تمام تلاشمان را انجام داده و مي دهيم كه چنين محيطي را در دانشگاه به وجود بياوريم. وي در پايان سخنان خود گفتند:

بايد با همه ارگان ها و نهادها در شهرستان تعامل داشته باشيم. من همين جا اعلام مي كنم با هيچ كدام از مسئولين شهر مشكلي ندارم و قطعاً تعاملات ما با نماينده محترم مسجدسليمان، امام جمعه و فرماندار محترم مسجدسليمان بيشتر از گذشته خواهد شد كه اين نقطه نظر صريح دكتر رضايي نيز مي باشد.

IMG_7064 copy

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان استاد علي اكبر سرقلي معاون اداري مالي دانشگاه آزاد مسجدسليمان سخنران بعدي اين جلسه بودند. ايشان نيز ضمن تبريك هفته دولت و روز كارمند گفتند:

امروز فرصتي ست كه همه ما با وفاق و همدلي بيشتر قدم هاي بلندتري را برداريم. ما در مجموعه فرهنگي آموزشي كار مي كنيم كه كارش توليد علم است و اين فضا نياز به يك رفتار آكادميك و علمي دارد. ما بايد اجزايي به هم پيوسته و به هم وابسته باشيم. ايشان ادامه دادند: در آستانه سال جديد نياز به كمك همه دوستان داريم ت اانشاالله فضا براي پذيرش دانشجويان جديد فراهم شود.

استاد سرقلي ادامه داد: رفتار علمي و سيستمي مي طلبد كه هر كدام از ما در قالب شرح وظايف پاسخگوي شغل سازماني امان باشيم. وي در پايان سخنان خود با بيان اين كه نياز است در دانشگاه كارهاي انجام بشود كه نتيجه آن منجر به صرفه جويي و درست هزينه كردن باشد گفت: در راستاي اهداف سازمان مركزي براي ايجاد درآمدزايي از تمامي دوستان مي خواهيم كه ايده هايشان را در اين رابطه به ما ارائه دهند تا جهت رشد و بالندگي هرچه بيشتر دانشگاه از آن استفاده شود. در پايان اين جلسه از كارمندان نمونه اين دانشگاه با لوح سپاس و هدايايي تقدير به عمل آمد.

IMG_7085 copyIMG_7099 copy

درباره نویسنده

6528مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی