خبر فوري/ مسعود رضائیان مدیر عامل باشگاه نفت مسجد سلیمان شد/ نظري بر كنار شد

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان  از سوی معاونت ورزشی وزارت نفت، مسعود رضائیان به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه نفت مسجدسلیمان انتخاب و معارفه شد.

رضاییان پیش از این به عنوان معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان مشغول به کار بود که در این اواخر نیز، به عنوان مدیر آکادمی فوتبال باشگاه صنعت نفت نیز منصوب شده بود.

وی همچنین در کارنامه خود سابقه مدیر عاملی باشگاه فولاد خوزستان را نیز در کارنامه دارد و به همراه این تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، به دنبال مشکلات تیم نفت مسجد سلیمان در زمینه‌های مالی و نتایج به دست آمده این تیم در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، مسعود رضاییان به عنوان مدیر عامل این باشگاه منصوب شد. نفتی‌ها جمعه هفته جاری در تهران میهمان تیم پرسپولیس تهران خواهند بود.

مرجع/فارس

درباره نویسنده

7413مطلب نوشته است .

۳ Comments on “خبر فوري/ مسعود رضائیان مدیر عامل باشگاه نفت مسجد سلیمان شد/ نظري بر كنار شد”

  • بهروز مظفري wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳

    خدا رو شكر. براي آقاي رضاييان آرزوي موفقيت مي كنم. اميدوارم يك مربي بزرگ را به تيم بياورد تا تيم از اين وضعيت نجات پيدا كند.

  • فريدون wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۳۵

    حالا ديگه خيلي ها بايد برن…. باقري نيا زرنگي كرد ديشب خودش استعفا داد چو نمي دونست ديگه جايي نه بين هواداران و نه مسئوليمن ندارد.

  • پیمان wrote on ۱۶ شهریور, ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶

    خداروشکر بالاخره عاملین نابودی نفت برکنارشدند ودست هردو نفر برای مردم رو شد.انشالاه که اآقای رضاییان درمسجدسلیمان مستقرشوند و مثل مدیرقبلی زیرکولرگازی دراهواز برای تیم تصمیم نگیرند

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی