گرامیداشت 7 مهر روز آتش نشانی و ایمنی در سازمان آتش نشانی شهرداری مسجدسلیمان

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان به نقل از روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان محمد زراسوندی علی پور مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت: با توجه به مشخص نمودن 7 مهرماه از طرف شورای فرهنگ عمومی کشور به پاس جان فشانی های آتش نشانان در دوران دفاع مقدس روز 7 مهرماه را به عنوان روز آتش نشانی و خدمات ایمنی در تقویم رسمی کشور اعلام نموده که متعاقب همین روز طی دستور العملی از طرف سازمان شهرداری ها و استانداری خوزستان به منظور گرامی داشت این روز و اجرای برنامه های مربوطه ابلاغ نمود که با توجه به جدید بودن تشکیل سازمان آتش نشانی شهرداری مسجدسلیمان در حد توان برای اولین بار اقداماتی انجام پذیرفت.

زراسوندی علی پور در ادامه گفت: برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از کارکنان و اعطای درجه به سه آتشنشان با سابقه با حضور قاسمی رئیس و کریمی عضو شورای اسلامی شهر در ساختمان ایستگاه آتش نشانی کلگه برگزار گردید. پس از مراسم کلیه پرسنل سازمان به زیارت قبور شهدای گمنام رفته و با تقدیم گل یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

مدیر سازمان آتش نشانی شهرداری اظهار داشت: در ساعت 13 پیرو هماهنگی قبلی کلیه پرسنل دیداری با حجت الاسلام اميني امام جمعه محترم شهرستان داشته که ایشان ضمن تقدیر از زحمات و خدمات کلیه کارکنان زحمتکش سازمان آتش نشانی و با اظهار خوشحالی از تشکیل این سازمان مطالبی پیرامون اهمیت نجات جان انسان ها و خدمت به مردم در راستای وظایف محوله ایراد نمود. همچنين گزارشي از نحوه تشکیل سازمان با وضعیت فعلی به ایشان ارایه گردید، زراسوندی علی پور در خاتمه گفت: در ساعت 19 هفت مهر در معیت مهندس حیدری شهردار محترم از ایستگاه های عملیاتی سازمان بازدید و هدایایی به همین مناسبت توسط ايشان به کارکنان اهدا گرديد.

unnamed

IMG_6451

IMG_6319

فيعت

درباره نویسنده

7603مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی