آقاي گزارشگر انتظار مردم از شما بيشتر بود!

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان/ سعيد مرادي: ديدار نفت مسجدسليمان – فولاد خوزستان يكي از حساس ترين ديدارهاي نفتي ها بود كه با با پيروزي ياران بهروز مكوندي مربي محبوب مسجدسليماني ها به پايان رسيد. بازي كه از جهات مختلف براي نفتي ها حائز اهميت بود. تيم نفت مسجدسليمان با بازي منطقي خود نشان داد اگر خوب هدايت شود و شرايط روحي رواني فراهم باشد به هيچ تيمي در مسجدسليمان باج نخواهد داد.

پخش تلويزيوني اين بازي توسط صدا و سيماي مركز خوزستان و حساسيتي كه اين بازي داشت باعث شد بسياري از مردم مسجدسليمان و مسجدسليماني هاي خارج از استان و حتي كشور اين بازي را به صورت مستقيم تماشا كنند كه بايد از مديران محترم صدا و سيماي مركز خوزستان كمال تشكر و سپاسگزاري را داشته باشيم. اما آنچه بسيار جلب توجه مي كرد گزارش يك طرفه گزارشكر خوزستاني بود كه متاسفانه اعتراض شديد مردم و كاربران سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان را به دنبال داشت… اين كه آقاي گزارشگر از شكست فولادي ها ناراحت بود يا از پيروزي نفتي ها با سرمربي گري بهروز مكوندي! بر ما پوشيده است. اما اخلاق حرفه اي حكم مي كند، يك گزارشگر احساسات خود را هنگام گزارش كنترل كند مخصوصاً اگر تيم هاي مقابل تيم هاي هم استاني باشند…

فراموش نكنيم دليل محبوبيت عباس قانع گزارشگر بازي هاي تيم تراكتورسازي به خاطر انصاف او در گزارش بدون در نظر گرفتن رنگ پيراهن، رفاقت با فلان شخص و … بوده است. انشالله مسئولين محترم صدا و سيماي مركز خوزستان و در رأس آن مهندس رحيمي مديريت توانمند و محبوب مركز، تذكرات لازم را در اين رابطه به آقاي گزارشگر بدهند…

درباره نویسنده

8506مطلب نوشته است .

۱۴ Comments on “آقاي گزارشگر انتظار مردم از شما بيشتر بود!”

 • فرشید wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۲۱

  واقعا برای آقای ….. متاسفم.این آقا از برد تیم نفت دیوانه شد.درد عباس قانع …..

 • كاهكش wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۲۲

  دمت گرم سعيدجان . خدا وكيلي اونقدر واضح بود كه همه تعجب كرده بودند. از ….. بعيد بود چنين گزارشي. البته همه مي دونن …..

 • فرشید wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۲۳

  آقای ….. تو شهر خودمونو ،ملق بازی….

 • فريدون wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۹:۵۸

  همه مي دونن چرا اين همه عصباني بود

 • حسنوند wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳

  آقا تقصير بهروز مكوندي بود كه تيمش برد

 • بختياروند wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴

  آقاي مرادي يه مقاله دارم با عنوان پديده اي به نام دلاليسم اگه اجازه بدي برات مي فرستمش

 • پروين wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹

  آخره بازي كه داور سوت پايان رو زد آقاي گزارشگر با عصبانيت گفت نفتي ها يه جوري خوشحالي مي كنند انگار قهرمان ليگ شده اند… پ نه پ مثل باقري نيا خوبه كه در پايان هر بازي مي گفت من اين پيروزي رو به تيم …. تبريك عرض مي كنم. اگه باقري نيا مي موند كه مي بايست هر هفته به تيماي رقيب تبريك مي گفتيم….

 • سلحشور wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹

  انصافا من گزارشاي آقاي……….. رو خيلي دوست داشتم اما ديروز بهم شوك وارد شد.

 • ali wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۵:۱۲

  همه در برنامه امشب فوتبال تا فوتبال شبکه خوزستان به او اعتراض کنیم 

 • مهگل wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۳, ۱۷:۴۸

  شیر مادرت حلالت آقا سعید
  واقعا متاسفم برای آقای گزارشگر.جوری صحبت میکرد انگار تیم نفت و بهروز مکوندی …….. .معلوم نیست این آقا چه مشکلی با تیم دارد؟؟؟
  سال گذشته هم مانند امسال با صحبت هایشان علیه تیم نفت در گزارش بازی ها اعصاب خیلی ها را به هم ریختند.یکی نیست بگوید از خراب کردن وجهه تیم و کادر فنی چه چیزی عایدتان  میشود؟؟؟
  ای کاش مسئولین فکری به حال انتخاب گزارشگر کنند و شخص بی طرفی را برای گزارش بازی انتخاب کنند

 • امیرحسین wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۳, ۶:۴۴

  نباید فراموش کرد در فوتبال ایران مشکلات حاشیه ای بیداد می کند : نقش آن آقاي….. که باآوردن باقری نیا تیم را به این روز انداخت در نحوه گزارش بی تاثیر نمی دانم ….

 • بيطرف wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۳, ۵:۴۰

  اقاي مرادي وهمكاران خسته نباشي

  وضمن تشكر از زحمات كاركنان ومسئولين صداوسيماي خوزستان از جناب مهندس رحيمي استدعا داريم بطور ويژه اين موضوع راپيگيري نمايند

 • زروس wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۳, ۶:۲۵

  با عرض سلام خدمت آقایان ( بازیکنان تیم نفت از اصلی و دخیره وآقا بهروز و ]قای رضاییان گل و همه همراهان تیم و بالاخص تماشاگران و هواداران خوب و فهیم ) که همه با هم باعث پیروزی نفت مسجدسلیمان بر قهرمان لیگ برتر کشور شدند . انشا .. با درایت کادر فنی تیم و حمایت تماشاگران پیروزیهای بعدی نیز کسب شود . طبق گفته آقا بهروز این برد نتیجه زحمات همه از جمله آقای باقری نیا نیز بوده است . حالا اگر یک نفر بیاد و مغرضانه گزارش کند و تو یه نیمه 25 مرتبه بگه تیم نفت مسجدسلیمان آخر جدوله این دیگه معرفتشو نشون میده .( شاید میدونسته تیم نفت میبره می خواست عقده شو جبران کنه یا …) ( مگه تیم آخر جدول بودن نفت تقصیر آقا بهروزه ) ( یا شاید هم خبر نداری تیم نفت قهرمان لیگ برترو برده باید هم خوشحال باشه )( این بابا اگه گزارش گر خوبی بود تاحالا پیشرفت کرده بود ). (خدا پدر گزارشگر یزدی رو بیامرزه . انشا…….پیشرفت کنه….

 • sina wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۳, ۸:۰۱

  بحث بهروزخان یا اقای باقری نیا نیست
  این شبه گزارشگر در برنامه های قبلی شبکه استانی که کارشناس هم دعوت میکردن تا کارشناس میخواست راجع به نفت حرف برنه ایشان حرف کارشناس را قطع کرده و میگفت خب به دیگر نماینده استان بپردازیم و دقیقا یادمه که حرف کارشناسو قطع کرد و پرسید که عبدالله ویسی باید چکار کنه و چه تصمیمی بگیره تا تیمش موفق باشه!!!؟؟….

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی