در هفتمين نظر سنجي سايت باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان: الحاق هفتکل به حوزه انتخابیه باغملک آري يا نه؟

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان- ششمين نظرسنجي سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان اختصاص داشت به عملكرد دكتر اسماعيل جليلي كه نتايج آن بدين شرح خدمتتان ارائه مي گردد. عالي 25/49 خوب 5/58 متوسط7/04 و ضعيف 61/89 درصد.

اما بحث تفکیک خوزه انتخابیه ایذه و باغملک و الحاق شهرستان هفتکل به باغملک، بحث روز مردم در كوچه و خيابان و همچنين شبكه هاي اجتماعي ست. در همين رابطه سيد حميد حسن زاده رئیس سابق شورای شهر اهواز در نامه ای خطاب به نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی و اندیکا از این اقدام انتقاد کرده و از طرفی نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی نيز معتقد است: به دليل گستردگی و پراکندگی بالای روستاها و عدم توسعه آن هاست وضعیت راهها، خدمات عمومی، بهداشت و درمان، آب و گاز و برق، بیکاری و عدم رونق اقتصادی با جمعیت بالایی که در منطقه وجود دارد عملاً یک نماینده توان پوشش دادن و برطرف کردن همه این مشکلات را ندارد. وي گفته است در مجلس هشتم پیشنهادی داده شده بود که به این حوزه انتخابیه یک نماینده دیگر اضافه شود نهایتاً دولت در جمع بندی های خود به این نتیجه رسید که یک شهر از حوزه انتخابیه ما جدا شود یک شهر هم از حوزه انتخابیه ایذه و باغملک جدا شود و یک حوزه انتخابیه مجزا تشکیل شود اما مجلس هشتم به آن رای نداد. وی افزود: با توجه به شرایط فرهنگی، بافت اجتماعی و وضعیت توسعه یافتگی یا نیافتگی در این حوزه های انتخابیه به نظرم حتی اگر این اتفاق بیفتد مشکلات پابرجا خواهد ماند… علي ايحال سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان هفتمين نظر سنجي خود را به اين موضوع اختصاص داده است. امیدواریم با شرکت در این نظر سنجی نظرات خود را در اين رابطه اعلام کنید. به مرور عملکرد ادارات و مسئولین شهرستان همچنين موضوعات مختلف به نظر سنجی گذاشته خواهد شد. شما می توانید در انتخاب سوژه های مختلف برای طرح موضوع نظرسنجی به ما کمک کنید.

سعید مرادی- مدیر مسئول سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان

درباره نویسنده

8179مطلب نوشته است .

One Comment on “در هفتمين نظر سنجي سايت باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان: الحاق هفتکل به حوزه انتخابیه باغملک آري يا نه؟”

 • مسجدسلیمان wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۳, ۷:۱۸

  بهترین کار اختصاص فرمانداری ویژه و اختیارات ویژه و بودجه مستقیم از تهران به این حوزه گسترده (چهار شهرستان و صدها روستا) می باشد .
  با توجه به قرابت های فرهنگی و همچنین وابستگی های صنعتی (نفتی) هفتکل و مسجدسلیمان جدایی شهر کوچک هفتکل که تنها امیدش به نفت است و برخلاف باغملک ( و یا رامهرمز) هیچگونه زمینه کشاورزی و باغداری و گردشگری و غیره ندارد نمی تواند موثر باشد.
  از طرفی با وضعیت فعلی هم نمی توان به این حوزه گسترده رسیدگی نمود .
  شاید اختصاص حداقل دو نماینده برای این حوزه مناسب باشه .
  جاده مسجدسلیمان-هفتکل هم هرچه سریعتر بهسازی بشه و زمان تردد بین این دو شهر کوتاه تر بشه .

  هفتکل نه با رامهرمز به جایی خواهد رسید و نه با باغملک آبش توی یک جوی خواهد رفت (این موضوع قبلا” هم ثابت شده).
  به نظر بنده شهر نفتی هفتکل بهتر است در حوزه نفتی مسجدسلیمان بماند

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی